Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Stylizacja

Proponujemy szeroki wybór produktów do stylizacji fryzur, takich jak lakiery, woski, gumy, żele czy nabłyszczacze. Są to niezbędniki, da tych wszystkich, którzy na co dzień mają ochotę zrobić z włosami coś więcej niż podstawowa pielęgnacja.

 

Z pomocą wybranych akcesoriów do modelowania można stworzyć nawet najbardziej fantazyjne uczesanie lub okiełznać niesforne kosmyki. Dużym powodzeniem cieszą się lakiery, których można używać już podczas suszenia włosów. Jeżeli kiedykolwiek Twoim marzeniem było stworzenie uczesania jak spod ręki stylisty włosów – teraz masz taką możliwość.

 

Warto zwrócić uwagę również na kremy modelujące, dzięki którym z łatwością można stworzyć odpowiednią fryzurę na każda okazję. Produkty wykorzystywane w modelowaniu włosów są dostępne w wielu skalach pod względem intensywności działania, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć u nas coś dla siebie i swoich włosów – od cienkich i delikatnych aż po grube. Poszczególne pianki, lakiery czy żele doskonale sprawdzą się przy tworzeniu zarówno lekkiej fryzury na co dzien jak i modnego upięcia na wielkie wyjścia.