Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Serum

Produkty typu serum są dedykowane wszystkim osobom, które chcą zapewnić włosom intensywną pielęgnację. Postaraliśmy się by w ofercie znalazły się najlepsze kosmetyki, od lat cieszące się zaufaniem ze strony profesjonalistów.

 

Serum można idealnie dopasować do specyfiki włosów, kierując się indywidualnymi potrzebami. Jeśli chcesz szybko odżywić zniszczone pasma, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nasze produkty sprawdzą się także pod kątem pielęgnacji określonego koloru włosów. Wiele z nich działa wielopłaszczyznowo, skupiając się również na ochronie przed promieniowaniem słonecznym.

 

Serum jest proste w użyciu, między innymi dzięki praktycznemu aplikatorowi w formie sprayu – nie musisz więc poświęcać wiele czasu na jego aplikowanie. A dzięki temu kosmetykowi możesz odbudować nawet najbardziej zniszczone włosy, zapewniając im kompleksową regenerację. Poszczególne składniki aktywne nie są szkodliwe dla skóry głowy i nie wywołują alergii. Jeśli więc marzysz o zdrowych i lśniących włosach, serum jest dla Ciebie odpowiednim wyborem.