Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Odżywki do Włosów

Aby zapewnić swoim włosom możliwość regeneracji po zabiegach z wykorzystaniem lokówki czy suszarki warto włączyć do codziennej pielęgnacji odzywki. Do wielu z nich można dopasować szampon tej samej serii, co pozwoli na zastosowanie kompleksowej kuracji odżywczej. Dużym powodzeniem cieszą się odżywki w formie balsamów, dzięki którym można szybko odbudować kondycję włosów.

   

Proponujemy odżywki stworzone z naturalnych składników, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Z ich pomocą można przywrócić włosom dawny blask, jednocześnie chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi – gorącym powietrzem, słońcem czy chlorowaną wodą.

   

Oferujemy również produkty, które spełnią oczekiwania każdej osoby, która regularnie farbuje włosy. Dzięki nim można nie tylko zadbać o intensywność koloru, ale także wzmocnić pasma od wewnątrz.

   

Odżywki do włosów są proste w użyciu. Proponujemy zarówno produkty w formie sprayu, jak i balsamu czy kremu – w zależności od indywidualnych oczekiwań. Oferujemy odżywki w wydajnych opakowaniach, które przy regularnym stosowaniu zapewnią stuprocentową ochronę w najbardziej ekstremalnych warunkach.