Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Maski do Włosów

Jeżeli odżywki to za mało i oczekujesz czegoś więcej – sięgnij po profesjonalne maski. Oferujemy między innymi produkty skupiające się na dokładnym oczyszczeniu czy dogłębnym odżywieniu pasm. Maski są proste w użyciu, dzięki czemu w domowym zaciszu możesz dokonać błyskawicznej regeneracji łuski włosa a także odbudować go od wewnątrz.

 

Dbamy o to, aby oferowane produkty były stworzone na bazie naturalnych składników, które są bezpieczne dla delikatnej skóry głowy. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku masek, które należy pozostawić na włosach przez chwilę. W naszym sklepie można znaleźć maski o specjalistycznym działaniu, skupiające się między innymi na niwelowaniu zjawiska utleniania się włosów.

 

Poszczególne produkty doskonale sprawdzają się w profesjonalnych salonach fryzjerskich, gdzie zapewniają stuprocentową skuteczność działania. Dużym powodzeniem cieszą się nie tylko maski odżywcze, ale także ochronne, których głównym zadaniem jest utrwalenie koloryzacji. Na uwagę zasługują produkty dedykowane włosom cienkim i pozbawionym objętości. Z ich pomocą można szybko odmienić strukturę włosa, nadając mu sprężystość. Odpowiednio dobrana maska stanowi sprawdzony sposób na utrzymanie Twoich włosów pięknych a przede wszystkim zdrowych.