Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Szukaj

Ostatnio przeglądane

Loreal Professionnel Inoa Farba 60 ml - cała paleta kolorów

Loreal Professionnel Inoa Farba 60 ml - cała paleta kolorów

Loreal Inoa to trwała koloryzacja w kremie bez amoniaku.

Więcej szczegółów

27,90 zł

Dostępność: Dostępny

Loreal Inoa ODS2 Technology to trwała koloryzacja w kremie bez amoniaku. Pierwsza koloryzacja z technologią ODS2 zapewnia wyjątkową pielęgnację włókna włosa - pomaga zachować naturalny poziom lipidów i aminokwasów włókna włosa.Koloryzacja trwała, bez amoniaku na bazie olejków, utrzymyje nawilżenie i kolor około 6 tygodni, a włosy są bardziej miękkie i błyszczące niż przed zastosowaniem farby. Nowa formuła koloryzacji  Inoa oparta na ulepszonej technologii ODS2 - przełomowej technologii, która wykorzystuje moc olejku, aby zoptymalizować proces koloryzacji przy minimalnym stężeniu czynnika zasadowego - po prostu jest łatwiejsza w użyciu. Do sporządzenia mieszanki potrzeba teraz zaledwie dwóch składników( farba w kremie i oksydant ODS2 o odpowiednim stęzeniu), a nie trzech jak poprzednio(kolorant, oksydant i oleo żel). Mieszanka jest łatwa do nałożenia i rozprowadzenia na włosach. Dzięki specjalnie dobranej palecie barw daje nieograniczone możliwości uzyskiwania żądanych kolorów i odcieni. 
INOA jest koloryzacją bez amoniaku i bez zapachu.
Luksusowa, kremowa konsystencja mieszanki farby i oksydantu daje niesamowity komfort podczas farbowania.
Przygotowanie mieszanki:
Mieszankę potrzebną do koloryzacji INOA sporządzamy wg.  proporcji 1:1 
MIX 1:1 ilość farby : ilość oksydantu o odpowiednim stężeniu - 3 %,  6%, 9%, (Uwaga! do sporządzania mieszanki należy używać tylko oksydantów ODS2). Składniki zmieszać razem aż do uzyskania kremowej, jednolitej i gładkiej konsystencji. Przygotowaną mieszankę zużyć podczas jednorazowego farbowania włosów.
Aplikacja:
Nakładać mieszankę rozpoczynając od nasady aż po końce włosów, pozwalając, by kremowa mieszanka przylgnęła dobrze i okleiła dokładnie włosy. Nie wcierać we włosy. Najlepiej rozprowadzać za pomocą pędzelka lub grzebienia.
Czas działania mieszanki: 35 minut
Spłukiwanie:
Rozpocząć od zmalaksowania mieszanki - na sucho, bądź na mokro przy użyciu odrobiny czystej wody. Po dokładnym zmalaksowaniu spłukać obficie do momentu, aż nie będą widoczne ślady farby w spłukiwanej wodzie.
Na zakończenie koloryzacji umyć włosy szamponem INOA Post, by zakończyć proces pigmentacji i zamknąć łuski włosa.
Zawsze używać rękawiczek ochronnych podczas sporządzania mieszanki, aplikacji oraz zmywania farby.
Pokrycie siwych włosów:
do 70 % siwych włosów odpowiednia proporcja mieszanki: 60g wybranego odcienia INOA z 60g oksydantu ODS2 o stężeniu 6%. Czas trzymania: 35 min.
od 70 % do 100 % siwych włosów odpowiednia proporcja mieszanki: 1/2 tuby wybranego odcienia zmieszana z 1/2 tuby odcienia podstawowego na tym samym poziomie oraz 60g oksydantu ODS2 o stężeniu 6%. Czas trzymania: 35 min.
PRZED ZAKUPEM PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY, LUB MAILOWY W CELU SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI WYBRANEGO KOLORU.
  • Seria Inoa
  • Pojemność 60ml

Napisz swoją opinię

Loreal Professionnel Inoa Farba 60 ml - cała paleta kolorów

Loreal Professionnel Inoa Farba 60 ml - cała paleta kolorów

Loreal Inoa to trwała koloryzacja w kremie bez amoniaku.

Napisz swoją opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: