Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Szukaj

Formy płatności

Formy płatności


Dokładamy wszelkich starań  aby zakupy w naszym sklepie  były proste i wygodne, a cały proces był intuicyjny. Dokonywanie płatności wcale nie musi być nieprzyjemne i skomplikowane.

Do Państwa dyspozycji są następujące formy płatności

1. Przelew
Dla klientów którzy preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce stacjonarnej banku lub poczty. Po zrealizowanym zamówieniu, klient otrzymuje drogą mailową numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę .W chwili zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do realizacji.
W tytule przelewu należy podać numer zamówienia lub imię i nazwisko (dostępny w mailu potwierdzającym zakup).

Dane do przelewu:

KooEl Elżbieta Szymoniuk

ul. Bursztynowa 1C/16,

20-576 Lublin

Nr konta: ALIOR Bank  63 2490 0005 0000 4500 5538 2364

Informacja dla Klientów dokonujących płatności z kont zagranicznych:
Kod IBAN: PL63249000050000450055382364
Kod SWIFT (BIC): ALBPPLPW


2. Za pobraniem/przy odbiorze
Wybierając opcję za pobraniem, wysyłamy towar w momencie otrzymania i potwierdzenia zamówienia. Zapłata gotówką u kuriera przy odbiorze zamówienia

3. Przelew on-line: Tpay.com
System bezpiecznych, bezpośrednich i gwarantowanych płatności internetowych. Wybierając tą opcję, masz pewność, że przekazywane środki dotrą do nas błyskawicznie. Opcja ta umożliwia również zapłatę kartą płatniczą. Ze względów bezpieczeństwa każda transakcja w systemie płatności elektronicznych jest weryfikowana przez operatora Tpay.com.
(termin weryfikacji płatności nie jest zależny od naszego sklepu) z chwilą realizacji płatności zamówienie jest przekazane do realizacji.

Życzymy udanych zakupów
Zespół KooEl