Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Szukaj

Filtr produktów

Seria v

Zestawy 28 produktów.

Przedstawiamy zestawy kosmetyków do pielęgnacji włosów, które doskonale sprawdzą się w intensywnej pielęgnacji. Są to zestawy dla każdego, kto chce zadbać o odpowiednią i kompleksową kondycję włosów. Całe serie to wzajemnie uzupełniające się produkty, które przy regularnym ich stosowaniu przyniosą widoczne efekty w krótszym czasie.

 

Poszczególne zestawy stanowią kompletną terapię do regeneracji włosów, zawierając wszystkie niezbędne kosmetyki. W zależności od elementów z jakich składa się zestaw można nie tylko zadbać o zdrowie włosów, ale także o ich pielęgnację podczas modelowania fryzury.

 

Proponujemy zestawy w wielu konfiguracjach, w zależności od indywidualnych preferencji klienta. Proponujemy produkty zarówno do włosów zmęczonych ciągłym farbowaniem, jak i do włosów naturalnych, które również wymagają profesjonalnego odżywienia. Zawarte w zestawach szampony często posiadają działanie oczyszczające, co pozwala na uzyskanie efektu pełniejszej fryzury. Godne uwagi są produkty skupiające się na stymulacji wzrostu włosów, skutecznie aktywując uśpione cebulki.

 

Jeżeli tylko chcesz kompleksowo poddać kuracji swoje włosy sięgnij po wybrany zestaw i zacznij dbać o nie już dziś!